Çekmecelerinizin düzensizliği sizin için dert olmasın


Özellikle dolap ve gardıropların çekmecelerinin ne denli düzensiz ve ne kadar özverili kullansanız da düzelmeyen alanlar olduğu ortadadır. Bir diğer deyiş ile nasıl bu dağınıklıktan kurtulacağınızı düşünüyor olabilirsiniz.

Bu noktada sizlere yardımcı olacak ürün ve fikirler tabi ki bu yazımızda mevcut durumda ☺ Unutmayın, bizler sadece fikir veririz ürünleri kendiniz yapabilir/yaptırabilir veya satın alabilirsiniz.

Bu tür ürünleri başta İKEA,TEKZEN veya EVİDEA gibi firmalardan temin edebilirsiniz. Farklı desen ve renklere sahip bu çekmece düzenleme aparatları sizlerin günlük hayatta gerçek anlamda hayatınızı kurtaracak nitelikte ürünler olduğunu söylemek isterim.

Bu tür ürünler aslında belli bir kümeleme mantığı ile çalışmaktadırlar. Bu kümelemeleri aslında anlaşabileceğiniz bir marangoz ile kendinize özel de yaptırtabilirsiniz. Bu sayede çekmecenize büyük veya küçük olduğu durumları da ortadan kaldırmış olursunuz. Bu noktada eğer marangozlarla da uğraşmak istemiyor ve kendi göz nurunuz ile ürünü oluşturmak istiyorsanız da aslında yine sizin hayal gücünüze ve el becerinize kalmıştır olay.

Özellikle sizlere sunduğumuz bu galerilerde sizlere daha kalıcı ve deneysel fikirler sunmaya çalışmış olacağız. Eğer bu fikirleri el beceriniz iyi ise kendiniz de kolay bir şekilde üretebilirsiniz.

Aslında sözleri fazla da uzatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Sizleri Çekmece düzenleme kutusu konulu makalemizin galerisi ile baş başa bırakıp kendinize en uygun çekmece düzenleme kutusu bulmanızı diliyoruz.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Genel Dekorasyon

Kimdiradmin