bebek odası dekorasyonu

farklı  resmi

Fonksiyonel bebek odası dekorasyon önerileri

Hayatınız ve aileniz için yeni bir sevinç olan bebeğiniz için oda hazırlarken onun ihtiyaçları doğrultusunda, fonksiyonel eşyalar seçmelisiniz. Bebek odası uzun bir süre kullanılacağından özenli tercihler yapmalısınız. Bebeğin çok hareketli olduğu dönemler kendisine zarar vermemesi için keskin köşeli eşyalardan olabildiğince uzak durulmalı. Bebeğin kendini huzurlu hissetmesi ve uyandığında tedirgin olmaması için oda genelinde daha açık

En Son  Fotoları

Gri Bebek Odası Dekorasyonu

Gri renk ile dekorasyon nasıl olur gelin hep birlikte bu konu üzerine eğilelim. Gri renk kız ve erkek bebekler için kullanılabilir. Her ikisi içinde iki tablo çizelim. Önce kız çocuk odalarından başlayalım. Beyaz renkte boyanmış duvarlar, gri halı ve perdelerden sonra son olarak karyolayı da gri renkte hazırlayalım. Pembe renkte puf atalım odanın bir köşesine.

Şık bebek odası için dekorasyon fikirleri Görselleri

Farklı Çocuk Odası Dekorasyon Örnekleri

Çocuklarımız hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Hayatta her şeyin en iyisinin onların olmasını arzu ederiz. Henüz onlar doğmadan, hayatlarına dair planlar yapmaya başlarız. Onların odalarını da daha onlar doğmadan hazırlar ve sabırsızlıkla onun gelişini bekleriz. Fakat çoğu aile çocuk odası hazırlarken, renkleri kendi zevklerine ve mobilyaları da kendilerine göre tercih ederler. Fakat bu yanlış bir dekorasyondur.